ارسال نظر
-
اخبار سیاسی اجتماعی فرهنگی ـ خبرخوانی و اخبار روز

یادداشت و گفتگو

مشکلات سامانه خریدآرد از کارخانجات آردسازی در خراسان رضوی رفع می شود

مشهد - خبرگزاری مهر: مدیرکل دفتر اقتصادی و امور بین الملل استانداری خراسان رضوی از برخورد قانونی با متخلفان حوزه آرد و نان و گفت: اشکالات سامانه خرید آرد نیز برطرف خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی رسولیان در جلسه کارگروه ماده ۱۵ در محل استانداری خراسان رضوی  اظهار کرد: اشکالات در سامانه خرید آرد از کارخانجات آرد سازی توسط نانوایان برطرف خواهد شد.

مدیرکل دفتر اقتصادی و امور بین الملل استانداری خراسان رضوی از تلاش برای رفع اشکالات سامانه خرید آرد از کارخانجات آردسازی توسط نانوایان خبر داد و گفت: در این جلسه مقرر شد جلسات کارشناسی به منظور بررسی و رفع مشکلات این حوزه به صورت مستمر برگزار شود .

رسولیان بیان کرد: با توجه به کاهش کیفیت نان در برخی از نانوایی ها و استفاده از جوش شیرین مقرر شد علاوه بر جرایم مربوطه، به میزان ۲۰ درصد از سهمیه آرد نانوایان مذکور برای هر نوبت مشاهده، با تائید دانشگاه علوم پزشکی و اعلام سازمان صنعت، معدن و تجارت کسر شود .

وی با تاکید بر برخورد قاطع با متخلفان حوزه آرد و نان استان، نظارت مستمر بر روند فعالیت واحدهای نانوایی گفت: پیگیری درجه بندی کارخانجات آرد سازی در راستای ارتقای سطح کیفی محصولات این بخش ضروری است .

کد خبر: 49486

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است.

ارسال نظر